apartamenty inwestycyjne nad morzem NAUTILUS

U nas wakacje trwają cały rok.

Opis inwestycji

Obiekt , który zostanie zrealizowany i przekazany Właścicielom będzie posiadał 85 w pełni wyposażonych apartamentów i wiele części wspólnych, niezbędnych do prawidłowego jego funkcjonowania, zapewniając tym samym maksymalny zysk z inwestycji dla jego Właścicieli.

Lokalizacja

Unikatowe położenie na mierzei pomiędzy Jeziorem Jamno a Morzem Bałtyckim, niedaleko znanego kurortu morskiego – Mielna i małych wakacyjnych miejscowości Unieście i Łazy. Apart-hotel w swojej lokalizacji gwarantuje bliskość Morza Bałtyckiego – tylko 150 m, z szeroką w tym miejscu i czystą plażą oraz bliskość Jeziora Jamno ok.200 m z przystanią dla statku spacerowego „Koszałek” pływającego z turystami między Koszalinem a Mielnem.

Pod klucz

Wszystkie apartamenty inwestycyjne nad morzem oferujemy w pełni wyposażone i umeblowane, w dobrym standardzie odpowiadającym 3-4 gwiazdkowym hotelom zagranicznym.
Standard wykończenia apartamentu poniżej.


Inwestycja

Apartamenty inwestycyjne nad morzem Mielno to 85 w pełni umeblowanych i wyposażonych apartamentów. Każdy apartament posiada pokój dzienny, łazienkę, mały aneks kuchenny oraz balkon. Zakupiony na własność apartament, może stać się miejscem odpoczynku dla Nabywcy lub źródłem corocznych dochodów z jego wynajmu.

Część wpólna

Każdy Właściciel apartamentu posiada stosunkowy udział we wszystkich częściach wspólnych budynku, takich jak : dwupoziomowa restauracja z wyposażeniem, kawiarnia na dachu , kuchnia wraz z wyposażeniem, lobby bar, restauracja letnia na tarasie, sala konferencyjna, basen z częścią SPA, pomieszczenia techniczne, socjalne i sanitarne. Dzięki tak szerokiej ofercie części wspólnych nasz obiekt będzie funkcjonował nie tylko w okresie wakacyjnym ale również przez pozostałe miesiące roku.
Standard wykończenia apartamentu poniżej.

Zarządzanie

Dzięki wyspecjalizowanej i doświadczonej kadrze zarządzającej mają Państwo pewność że ulokowane środki finansowe przyniosą pewny zysk. Co kwartał rozliczamy się z Właścicielem i gwarantujemy wszystkim transparentność rozliczeń. O szczegóły prosimy pytać w biurze sprzedaży.

Miejsce na relaks

Korzystając z atrakcji naszego obiektu, Swoich Najmłodszych „Milusińskich” możecie Państwo pozostawić pod opieką wyspecjalizowanej kadry opiekunów, która zapewni im liczne zabawy i konkursy w Sali zabaw i kulkolandii.
Zapraszamy do naszej strefy SPA and Wellness na romantyczne kąpiele i masaże oraz do naszej restauracji na wyszukane dania kuchni polskiej i europejskiej a wieczorem do lobby baru na wspaniałe drink.
Część wspólna
Parter
lobby, bar, recepcja, strefa wellnes i SPA ( basen, sauny) plaża zewnętrzna przybasenowa, kuchnia I poziom restauracji wraz z letnim tarasem zewnętrznym


Zobacz plan.
II kondgnacja - spa
Pokoje rekreacyjne połączone wew. schodami z częścią basenową.


Zobacz plan.
II kondygnacja - restauracja
Poziom restauracji wraz z tarasem zewnętrznym


Zobacz plan.
III / IV kondygnacja
Sala wykładowa/w okresie wakacyjnym sala rekreacyjna wraz z kulkolandią dla maluchów


Zobacz plan.

Pracujemy z pasją