Opis inwestycji - NAUTILUS

U nas wakacje trwają cały rok.

Opis inwestycji

Obiekt , który zostanie zrealizowany i przekazany Właścicielom, będzie posiadał 85 w pełni wyposażonych, umeblowanych apartamentów, wykończonych w wysokim standardzie europejskim, a także wiele części wspólnych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, niezbędnych do prawidłowego jego funkcjonowania, zapewniając tym samym maksymalny zysk z inwestycji dla jego Właścicieli.

Lokalizacja

Apart-hotel położony jest w osadzie Unieście na mierzei rozciągającej się pomiędzy miejscowościami Mielno oraz Łazy na długość 10 km. Jest to trzecia co do wielkości mierzeja polskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego. Unieście jest częścią miasta Mielno, znanego morskiego kurortu wypoczynkowego. Hotel umiejscowiony jest mniej więcej pośrodku szerokości mierzei w odległości 150 m od morza i 200 m od Jeziora Jamno. W miejscu tym znajduje się szeroka, czysta i piaszczysta nadmorska plaża oraz po przeciwnej stronie, nad Jeziorem Jamno, przystań dla statku spacerowego „Koszałek” pływającego na trasie pomiędzy Koszalinem i Mielnem.

Pod klucz

Wszystkie apartamenty są w pełni wyposażone i umeblowane. Standard wykończenia odpowiada 3 – 4 gwiazdkowym hotelom zagranicznym. Każdy apartament posiada część dzienną, część sypialną, aneks kuchenny, łazienkę oraz przestronny balkon. Powierzchnia każdego lokalu wynosi od 22 m2 do 33 m2.

Inwestycja

Oferta naszej inwestycji składa się z 85 w pełni umeblowanych i wyposażonych apartamentów zawierających pokój dzienny, mały aneks kuchenny, łazienkę oraz balkon. Zakupiony na własność apartament może być wykorzystany na trzy sposoby: przeznaczony na wynajem w celu osiągania corocznych dochodów, przeznaczony do odpoczynku Nabywcy, bądź też użytkowany w opcji mieszanej, częściowo na wynajem, częściowo do użytku własnego.

Część wpólna

Każdy Właściciel apartamentu posiada proporcjonalny udział w częściach wspólnych znajdujących się wewnątrz i na zewnątrz budynku. Do części wspólnych należą: dwupoziomowa restauracja z wyposażeniem, kawiarnia na dachu, kuchnia wraz z wyposażeniem, lobby bar, restauracja letnia na tarasie, sala konferencyjna, basen z częścią SPA, pomieszczenia techniczne, socjalne i sanitarne, parking, tereny zielone wokół budynku.  Dzięki tak bogatej ofercie części wspólnych, nasz obiekt ma zapewnione funkcjonowanie nie tylko w okresie letnim, ale również przez pozostałe miesiące roku.

Zarządzanie

Nasza kadra zarządzająca  jest wysoko wyspecjalizowana i niezwykle doświadczona. Dzięki temu mają Państwo pewność, że ulokowane w naszej inwestycji środki finansowe, przyniosą pewny zysk. Z każdym Właścicielem lokalu rozliczamy się co kwartał. Gwarantujemy wszystkim transparentność i sumienność rozliczeń. O szczegółach mogą się Państwo dowiedzieć w biurach sprzedaży.

Miejsce na relaks

Korzystać z atrakcji naszego obiektu mogą zarówno dorośli, jak i dzieci. Na czas własnego relaksu mogą Państwo zostawić swoje pociechy pod opieką wyspecjalizowanej kadry opiekunów, która zorganizuje liczne zabawy i konkursy w Sali zabaw i kulkolandii.

Zapraszamy do naszej strefy SPA and Wellness na romantyczne kąpiele i masaże oraz do restauracji na wyszukane dania zarówno kuchni polskiej, jak i europejskiej. Wieczorem zachęcamy do odwiedzenia lobby baru i zamówienia napojów typu drink.

Część wspólna
Parter
lobby, bar, recepcja, strefa wellnes i SPA ( basen, sauny) plaża zewnętrzna przybasenowa, kuchnia I poziom restauracji wraz z letnim tarasem zewnętrznym


Zobacz plan.
II kondgnacja - spa
Pokoje rekreacyjne połączone wew. schodami z częścią basenową.


Zobacz plan.
II kondygnacja - restauracja
Poziom restauracji wraz z tarasem zewnętrznym


Zobacz plan.
III / IV kondygnacja
Sala wykładowa/w okresie wakacyjnym sala rekreacyjna wraz z kulkolandią dla maluchów


Zobacz plan.

Pracujemy z pasją